• اطلاعیه ها

  • پیام   ۱۶/۰۱/۲۳

   به فروم ایران آنکارا خوش آمدید.

Mohammad ariyan

Members
 • تعداد ارسال ها

  5
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های Mohammad ariyan

 1. مهاجرت به کانادا

  درود بر شما.وقتتون بخیر یک سوال آیا میشود بدون داشتن سابقه کاری و داشتن آیلتس و مدرک فوق دیپلم  با دارایی 400 میلیونی برای یک نوع ویزا سریع اقدام کرد ؟؟ اگر فرد دو همسر داشته باشد میتوان اسپانیر انها شد ؟ ممنونم از پاسخگویی شما    
 2. مهاجرت به کانادا

    درود بر شما آیا میتوان بعد از پیدا کردن کارفرما در کانادا و مهاجرت بعد از مدتی وارد شغل دیگری شد ؟؟ شرایط چگونه است !؟    
 3. مهاجرت به کانادا

  با سلام و عرض خسته نباشید. در چند سایت مهاجرتی مشاهده کردم که ویزای سرمایه گذاری متوقف شده است و فقط ویزای خود اشتغالی موجود است.ایا درست است ؟ آیا میشود برای خرید یک مغازه در کانادا اقدام کرد و از ان طریق ویزای سرمایه گذاری گرفت ؟با مبلغ 300 تا 400 میلیون.ترجیحا شهر تورنتو. البته با دارا بودن مدرک ایلتس 6 و فوق دیپلم فنی. ممنون میشم از شما بخاطر پاسخگو بودنتون.                    
 4. مهاجرت به کانادا

  درود بر مدیریت عزیزممنون از ایجاد این انمجن کارآمد.سوال بنده :حداقل مدرک تحصیلی و مبلغ مالی برای مهاجرت به کشور کانادا چیست ؟ 2 : آیا امکان دارد با مدرک فوق دیپلم مدیریت وارد کانادا شد و یک فروشگاه تاسیس کرد ؟ یعنی خودم یک فروشگاه تاسیس کنم.   3 : مبلغ 300 میلیون با مدرک فوق دیپلم و آیلتس 6.5 کافی هستش برای یک مهاجرت آسان ؟                          
 5. مهاجرت به کانادا

  آیا امکان دارد با بودجه 300 م تومن و و مدرک دیپلم تجربی با یک مدرک فنی حرفه ای مثلا تعمییر گوشی همراه و نمره ایلتس 6.5 و بدون سابقه کار اقدام کرد برای یک مهاجرت اسان به کانادا ؟