• اطلاعیه ها

• پیام   ۱۶/۰۱/۲۳

به فروم ایران آنکارا خوش آمدید.
  • 0

DS-160

سوال

ارسال شده در

با سلام, من کارمند آژانس هستم که همیشه فرم های امریکا ی خود را به شما می دهم تا کامل کنید و انصافاً همیشه بی نقص بوده است.

ولی استثناً یک مورد را خودم تا یک حدودی پر کردم که به مشکل بر خوردم.

قسمت حقوق دریافتی از شغل جاری شخص باید بر اساس چه واحدی باشد؟ دلار؟

در قسمت های Security and Background سوالهایی پرسیده شده چگونه باید پاسخ داد؟

آیا می توان فرم را که کامل پر نکرده ام به شما بدهم تا کامل کنید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

ارسال شده در

سلام و ممنون ازاعتماد شما .

حقوق دریافتی باید به ریال باشد(واحد جاری کشور)

و سوالهایی از قبیل -آیا قصد جاسوسی در زمان اقامت در امریکا را دارید و یا آیا شکنجه گر تا به حال بوده اید و....- که در قسمت security question  بیان شده و تبعاً پاسخ به این سوالات NO خواهد بود. 

البته که پیشنهاد ما هم به شما سپردن فرم به مشاورین ماست.چون  هرگونه اشتباه در تکمیل این فرم به رد درخواست متقاضی منجر می شود. از آن جایی که شرایط و اطلاعات متقاضی از این طریق به سفارت اعلام می گردد، تصمیم گیری اولیه در خصوص تعلق گرفتن یا نگرفتن ویزا صرفا بر اساس اطلاعات مندرج در این فرم صورت می گیرد,

لازم نیست فرم را ذخیره نمایید، با استفاده از شماره بارکدی که قبلا یادداشت کرده اید، می توانیم به اطلاعات فرم دسترسی پیدا کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ارسال شده در

در هم اکنون، N.Admin گفته است :

سلام و ممنون ازاعتماد شما .

حقوق دریافتی باید به ریال باشد(واحد جاری کشور)

و سوالهایی از قبیل -آیا قصد جاسوسی در زمان اقامت در امریکا را دارید و یا آیا شکنجه گر تا به حال بوده اید و....- که در قسمت security question  بیان شده و تبعاً پاسخ به این سوالات NO خواهد بود. 

البته که پیشنهاد ما هم به شما سپردن فرم به مشاورین ماست.چون  هرگونه اشتباه در تکمیل این فرم به رد درخواست متقاضی منجر می شود. از آن جایی که شرایط و اطلاعات متقاضی از این طریق به سفارت اعلام می گردد، تصمیم گیری اولیه در خصوص تعلق گرفتن یا نگرفتن ویزا صرفا بر اساس اطلاعات مندرج در این فرم صورت می گیرد,

لازم نیست فرم را ذخیره نمایید، با استفاده از شماره بارکدی که قبلا یادداشت کرده اید، می توانیم به اطلاعات فرم دسترسی پیدا کنیم.

کافی ست فرم فارسی DS-160 را دانلود کرده و به صورت فارسی پر نمایید و به ما بسپارید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری