• اطلاعیه ها

• پیام   ۱۶/۰۱/۲۳

به فروم ایران آنکارا خوش آمدید.
  • 0

فدرال-کبک

سوال

ارسال شده در

متقاضی فدرال هستم  آیا می توانم از کبک ورود کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

ارسال شده در

بله  شما با داشتن ویزای کانادا از هر مرزی م توانید وارد شوید فقط اینکه لندینگ شما ثبت خواهد شد.

به عنوان مثال در زمان ورود به مونترال افسران مرزبان شما را به سمت دفتر اداره مهاجرت  برای ثبت لندینک راهنمایی می کنند. در این زمان شما با داشتن آدرس سکونت در ونکوور     (برای صادر شدن کارت اقامت)            اعلام می کنید که قصد ماندن در مونترال را ندارید.

این زمان حدوداً 3 ساعت طول می کشد پس برای گرفتن پرواز به کبک دقت کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ارسال شده در

در 1 دقیقه قبل، N.Admin گفته است :

بله  شما با داشتن ویزای کانادا از هر مرزی م توانید وارد شوید فقط اینکه لندینگ شما ثبت خواهد شد.

به عنوان مثال در زمان ورود به مونترال افسران مرزبان شما را به سمت دفتر اداره مهاجرت  برای ثبت لندینک راهنمایی می کنند. در این زمان شما با داشتن آدرس سکونت در ونکوور     (برای صادر شدن کارت اقامت)            اعلام می کنید که قصد ماندن در مونترال را ندارید.

این زمان حدوداً 3 ساعت طول می کشد پس برای گرفتن پرواز به کبک دقت کنید.

حالا  اگر قصد ماندن در کبک کنم چاره چیست؟

آیا تخلفی مرتکب می شوم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ارسال شده در

یک متقاضی فدرال اگر قبل از لندینگ بگوید می خواهد در کبک بماند او را برای دریافت سی اس کیو به اداره مهاجرت کبک ارجاع می دهند و باید پروسه یک ماهه دریافت سی اس کیو را طی کند و پس از آن برای ثبت لندینگ مراجعه کند.

حالا متقاضی فدرالی که گفته است قصد ماندن در کبک ندارد و لندینگ خود را ثبت کند پس از آن یک مقیم دایم کاناداست که بر اساس قانون حق دارد هر استانی را برای زندگی انتخاب کند و هیچ محدودیتی ندارد. بنابراین حتی اگر اعلام کنید قصد ماندن در کبک ندارید و بمانید هیچ مشکلی نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری