• اطلاعیه ها

• پیام   ۱۶/۰۱/۲۳

به فروم ایران آنکارا خوش آمدید.
  • 0

ویزای مطالعاتی 6 ماهه وزارت علوم

سوال

ارسال شده در

با سلام. ممنون از سایتتون که به سوالات پاسخ میدین.
من دانشجوی دکتری هستم و با هزینه وزرات علوم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه می خواهم به کانادا بروم.از دانشگاهی از کانادا دعوتنامه دارم ولی اونجا قرارنیست هیچ فاندی به من بدن. ممنون میشم اگه لطف کنین جواب بدین:
1) نوع ویزایی که باید در سایت cic انتخاب کنم چه ویزایی است؟ studyیا workpermit ویا visitor?
2) آیا نیاز است دانشگاه کانادا برام فرم LMIA exempt work permit  بفرستد؟
3) دعوتنامه من از اول سپتامبر 2016 تا بیست وهشتم فوریه 2017است. به نظر شما اگر از اول  خرداد شروع کنم می توانم در این تاریخ  ویزام آماده باشد؟
4) می توانم به یکی از موسساتی که کارها ی مربوط به ویزا را انجام میدهند بسپارم تا ریسک کمی در مورد ریجکت ویزا داشته باشم؟
چون نامه وزارت خانه خرداد به دست من می رسد مجبورم ان وقت اقدام کنم.

5) برای ویزا فقط نامه حمایت مالی وزارت علوم کافی است یا باید خودم هم  باید حساب بانکی ارائه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تا کنون داده شده است

• 0

ارسال شده در

در 29 دقیقه قبل، زهرا گفته است :

با سلام. ممنون از سایتتون که به سوالات پاسخ میدین.
من دانشجوی دکتری هستم و با هزینه وزرات علوم برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه می خواهم به کانادا بروم.از دانشگاهی از کانادا دعوتنامه دارم ولی اونجا قرارنیست هیچ فاندی به من بدن. ممنون میشم اگه لطف کنین جواب بدین:
1) نوع ویزایی که باید در سایت cic انتخاب کنم چه ویزایی است؟ studyیا workpermit ویا visitor?
2) آیا نیاز است دانشگاه کانادا برام فرم LMIA exempt work permit  بفرستد؟
3) دعوتنامه من از اول سپتامبر 2016 تا بیست وهشتم فوریه 2017است. به نظر شما اگر از اول  خرداد شروع کنم می توانم در این تاریخ  ویزام آماده باشد؟
4) می توانم به یکی از موسساتی که کارها ی مربوط به ویزا را انجام میدهند بسپارم تا ریسک کمی در مورد ریجکت ویزا داشته باشم؟
چون نامه وزارت خانه خرداد به دست من می رسد مجبورم ان وقت اقدام کنم.

5) برای ویزا فقط نامه حمایت مالی وزارت علوم کافی است یا باید خودم هم  باید حساب بانکی ارائه کنم.

سلام. خوشحالیم که سایت ما برای شما مفید بوده.

1. ویزای کار Work permit

2. بله البته معمولا استاد این کار رو انجام میده

3. هرچه سریع تر کارتونو انجام بدید خیالتون راحت تره. اگر ممکنه با وزارتخانه پیگیری کنید تا نامرو زودتر براتون صادر کنن.

4. بله اگر بخواین خود ما هم میتونیم این کار رو براتون انجام بدیم.

5. حتما تمکن مالی خودتون رو هم ارائه بدید.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ارسال شده در

با سلام. ممنون از جوابتون. کلا مدت زمان  ویزا گرفتن با ورک پرمیت چند ماه است؟  این قانون وزراتخونه هست که  اواخر اردیبهشت اسامی رو اعلام میکنن . به فرض اینکه خرداد مدارکم را به شما تحویل بدهم  شما می تونید برای سپتامبر ویزام را آماده کنید. در مورد هزینه ها  وراهنمایی از کجا باید بپرسم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ارسال شده در

منظورم از مدت زمانی که طول می کشه تا ثبت نام آن لاین کنیم برای ورک پرمیت تا زمانی که ویزا بیاید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
  • 0

ارسال شده در

در در 2/8/2016 at 12:30، زهرا گفته است :

با سلام. ممنون از جوابتون. کلا مدت زمان  ویزا گرفتن با ورک پرمیت چند ماه است؟  این قانون وزراتخونه هست که  اواخر اردیبهشت اسامی رو اعلام میکنن . به فرض اینکه خرداد مدارکم را به شما تحویل بدهم  شما می تونید برای سپتامبر ویزام را آماده کنید. در مورد هزینه ها  وراهنمایی از کجا باید بپرسم؟

سلام. مدت زمانی که طول میکشه تا سفارت جواب بده برای پرونده های مختلف متفاوته اما معمولا تا سه ماه از دید سفارت نرمال هست. با توجه به اینکه شما از زمان اقدام چهار ماه تا شروع دوره فرصت دارید، 

قاعدتا نباید مشکلی از نظر زمان پیش بیاد. ضمن اینکه معمولا دانشگاه مقصد به شما امکان دیفر میده که بتونید دیرتر در اونجا حاضر بشید.

نگران نباشید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری